Witam na mojej stronie!

Projektowanie stron internetowych nieodłącznie wiążą się z moją ogromną pasją, czyli kynologią. Jestem właścicielka dwóch Buldogów Francuskich i właśnie o nich, prawie 10 lat temu, powstała moja pierwsza strona internetowa. Od tego czasu wykonują strony, na początku tylko dla przyjaciół i znajomych, dziś moje port folio jest już dużo bardziej rozbudowane. Przez te lata staram się też zgłębiać wiedzę o webdesignie aby kolejne projekty były coraz lepsze.

Projektując strony internetowe ogromny nacisk kładę na ich przejrzystość i czytelność. Zdaję sobie sprawę, że witryna ma być wizytówką działalności. Ma reklamować hodowlę i przyciągać zainteresowanych. Ten cel można osiągnąć tylko łącząc ciekawą grafikę z funkcjonalnością - w końcu nawet najpiękniejsza strona nie przyniesie określonego efektu gdy informacje będą ciężkie do odnalezienia. Moje prace w pełni dostosowuje go gustu i potrzeb klienta. Zanim przygotuje projekty staram się jak najwięcej dowiedzieć o wymaganiach klienta tak aby po ukończeniu pracy mógł on powiedzieć, że powstała strona jest tym co sobie wyobrażał.

Webdesign jest dla mnie przede wszystkim pasją. Z przyjemnością patrzę jak powstają kolejne projekty i ogromną satysfakcję przynosi mi widok zadowolonego klienta. To w końcu dla mnie przyjemność, a nie żmudny obowiązek.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i portfolio.

Pozdrawiam,
Anna Kiljańczyk
 

 

 

Copyright © Anna Kiljańczyk - projektowanie stron WWW dla hodowców